Rafał Ziemkiewicz: nie szanuję Owsiaka, ale nie widzę powodu żeby zwalczać WOŚP

Dlaczego Polska okazała się niedostosowana do europejskich wartości i nie spełnia standardów europejskich? Czym skompromitowali się sędziowie na Marszu Tysiąca Tóg? Dlaczego Hiszpania wypisała się z Unii Europejskiej? W jaki sposób Grodzki złamał konstytucję? Czemu Jurek Owsiak zawdzięcza swój sukces i dlaczego potrzebne jest nam piękno? O tym i innych kwestiach porozmawiają w "Polsce na serio" Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka- Frąckiewicz.
Dwaj publicyści - Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz wspólnie prowadzą poniedziałkowy program "Polska na serio". Najważniejsze wydarzenia sceny politycznej okraszone trafnym, kąśliwym komentarzem.

Ściągnij wideo

wyświetleń
110,627

Komentarze

 • Swietne.

  Dionizy SzajbelDionizy Szajbel12 godzin temu
 • Ja już rzygam owsiakiem I jego orkiestrą. Zrobił się z tego cyrk na który każdy wali drzwiami I oknami . Miejsce w którym trzeba się pokazać. Ot to ta cała dobroć. Na pokaz .

  L PL P18 godzin temu
 • Was się nie da niestety słuchać. Zazdrośnicy. Jurek się wcale nie dorobił a jeśli coś ma to bardzo ciężko na to pracuje a wy nie pracujecie a tylko gadać się nauczyliście a nie ciężko pracować. Zazdrośnicy.Trzymka gadułki.

  des gdes g22 godzin temu
 • Okularnik. Wyzywasz Pan ludzi od okularników a sam ma Pan okulary na nosie. Pozdrawiam i niech Pan pomyśli co Pan mówi zanim Pan coś powie.Jedni są od gadania a inni są od robienia ciekawych rzeczy w życiu. Wy jesteście od gadania i nic więcej. Chcielibyście miedź tyle pozytywnej energii co Jurek i żeby tyle ludzi było z wami jak jest z Orkiestrą Świątecznej Pomocy i Jurkiem. Zazdrośnicy. Zazdrość w was jest. Trzymajcie się chłopaki.

  des gdes g22 godzin temu
 • Zazdrościcie Jurkowi , że ma w sobie tyle energii w sobie. On działa a wy gadacie. On jest w energi a wy gadacie tylko a Jurek z ludźmi ich pozytywną energią robi super rzeczy a wy tylko gadacie. Trzymajcie się.

  des gdes g22 godzin temu
 • Nikt ale to nikt mnie nie powstrzyma od pomagania potrzebującym dzieciom ale i dorosłym osobom jeśli taką pomoc będą ode mnie potrzebować.

  des gdes g23 godzin temu
 • Przez następne miliard miliardów lat i wieków Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała i ja i milionów , dziesiątki miliony ludzi w Polsce i za granicami naszego kraju będzie pomagać. Bądźcie z pozytywną dobrą energią i zło dobrem zwalczajmy.

  des gdes g23 godzin temu
 • Pamiętajcie zło dobrem zwalczaj. Dobro zawsze jest silniejsze i wygra zawsze ze złem. Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grać każdego roku przez następne 77777777777777333467876443444557887655433447899888 ......................... Forever bo dobro jest w ludziach i ludzie potrzebują pomagać innym potrzebującym naszej pomocy. Pozdrawiam.

  des gdes g23 godzin temu
 • dwa pajace pajacujom.

  Anabuki S.Anabuki S.Dzień temu
 • Jaskrawo widodzne zjawisko. Ewolucja wsteczna. Wracamy ewolucyjnie do poziomu małpy.

  Jarosław KaczystaJarosław KaczystaDzień temu
 • skoro to tylko skromna opinia pana Ziemkiewicza na temat pana Owsiaka to i tak nie ma się czym nią przejmować

  Groth xGroth x2 dni temu
 • Przede wszystkim to dzięki Panowie za trochę śmiechu i prawdy. owsiak to złodziej,oszust,malwersant,cwaniak. Wg."gejzety wybiórczej" z 2013 roku to owsiak zagarnął do 30% z tego co zebrałs WOŚP.

  Jurek 1989Jurek 19892 dni temu
 • min 18:59 ... co do pytania: to nie czy jest i gdzie, tylko kiedy panie Rafale. WOSP to pospolity plagiat tzw. "WINTERHILFSWERK" lat trzydziestych. (o)wsika ubolokumple zerżnęli od postępowych Niemców wszystko, nawet czerwony kolor puszek. Winterhilfswerk, pomoc zimowa. Wolontariusze z czerwonymi puszkami rozdawali małe odznaki… ----> "serduszka" niezwykle.com/pomoc-zimowa-winterhilfswerk/ (...) Historycy Karol Grünberg i Bolesław Otręba tak ją opisywali w swojej pracy: organizowano różnorodne akcje, mające na względzie integrację obywateli Rzeszy wokół zadań, jakie wyznaczyła NSDAP. Tak na przykład Goebbels ogłosił jesienią 1933 roku akcję tzw. pomocy zimowej („Winterhilfswerk”), pomyślaną jako świadczenie na rzecz bezrobotnych i ich rodzin. Akcja została tak rozpowszechniona, iż stała się składnikiem życia codziennego. Co miesiąc sprzedawano nalepki, które nabywcy natychmiast umieszczali na drzwiach wejściowych do mieszkań, aby uchronić się przed natarczywością kwestarzy. Zbiórki prowadzono także na ulicach, a uczestniczyli w nich ludzie znani z ekranów kin, sportowcy i przywódcy partyjni. „Deutsche Allgemeine Zeitung” z 4 grudnia 1938 roku donosiła, że jeden z punktów zbiórki darów obsługiwany był przez ministra spraw zagranicznych von Ribbentropa. Minister, jak relacjonuje gazeta, wyraził zadowolenie z ofiarności berlińczyków. p. s. rok 2013,... "Herr tusku, jak relacjonuje GW, wyraził zadowolenie z ofiarności warszawiaków i reszty mniej piśmiennych pelikanów. 😉 Pozdrawiam

  Thorian KelThorian Kel2 dni temu
 • Syn Palkownika MO z PRL Owsiak wychowany w domu kierowanym przez ojca milicjanta nieszeregowego przeciez musiał wynieść z domu „wartości „szczególne !Tego nie szło obejść !To ojciec Owsiaka i jego układy z SB wymyślił numer z Orkiestra !Syn stał się wykonawca „przedsięwzięcia „przynoszącego milionowe dochody ,żerując na naiwności (dobroduszności) Polaków !Wykorzystanie zwykłych przeciętnych Polaków to mało ,rodzinka Owsiakow wspierana przez służby wykorzystała świadomie Polskie Media !Przebiegle świadome działania specsłużb !Jestem ciekawy kiedy się dowiemy o ukrytych kontach w obcych bankach rodzinki i blisko zaangażowanych w „przedsięwzięcie „!

  Ireneusz GawrylowIreneusz Gawrylow2 dni temu
 • Te awantury są po to aby Polska została znienawidzona przez świat i Europę, a sami Polacy byli dalej ogłupiani i skołowani. Polacy NIE dajcie się wciągnąć w tą nagonke nienawiści. To już było, przed II wojną, rząd wyjechał (uciekł) a naród został wymordowany, zniszczony. Wyślą młodych Polaków na wojnę jako mięso armatnie a sami będą ewakuowani przez wojsko USA obecne na naszym terenie. A później wrócą na ZGLISZCZA jako rzekomo prawowity rząd by odbudować POLIN i wprowadzić nową judaistyczną nacje.

  Aga MaAga Ma2 dni temu
 • W paru miejscach R. Ziemkiewicz nie skończył swojej myśli, do której dążył, bo R. Otoka wchodzi w słowo z historyjkami poza kwestią omawianą przez R. Ziemkiewicza nie pozwalając mu skończyć, a R. Ziemkiewicz nie wraca już do celu wypowiedzi zasypany innymi informacjami. Dla mnie to przeszkadza w odbiorze ich rozmowy. Taki ma już styl, jego prawo :)

  Mastarz _VCMastarz _VC3 dni temu
 • "jak wszyscy stojá to Korwin usiádzie, jak by oni wszyscy nagle usiedli to wtedy by Korwin wstal" - Korwin jest podwójnym opozycjonistá...

  krzyfurkrzyfur3 dni temu
 • Grodzki lapowkarz

  2222 2222222 2223 dni temu
 • W Polsce sądy to mafia

  2222 2222222 2223 dni temu
 • Owsiak nie rozlicza się z pieniedzy i coraz mniej jest darczyncow

  2222 2222222 2223 dni temu
 • Union Syndicale des Magistrats twierdzi, że zdjęcia zostały poddane manipulacji, aby widzowie uwierzyli, że chodzi o represje skierowane przeciwko manifestującym sędziom francuskim. Według sędziów z Francji w rzeczywistości, jeden z dwóch filmów przedstawia adwokatów podejmujących akcję blokowania wejścia głównego do Pałacu Sprawiedliwości w mieście Rouen w dniu 7 grudnia 2018 roku. Drugie wideo przedstawia zaś manifestację adwokatów próbujących dostać się do wnętrza budynku Sądu Kasacyjnego, gdzie miała miejsce, w dniu 10 stycznia bieżącego roku, publiczna prezentacja, w obecności Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Prezesa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. "Wasz rząd próbuje posłużyć się przykładem Francji dla zmiany waszej ustawy ustrojowej twierdząc jakoby-wedle niego-»sytuacja sędziów jest mniej korzystna we Francji, niż w Polsce«. Dla wsparcia powyższego twierdzenia, aktualnie w Polsce upubliczniono dwa nagrania wideo, przedstawiające francuskie siły porządkowe występujące naprzeciw manifestantów ubranych w togi," piszą przedstawiciele największego związku sędziów we francuskim systemie sądownictwa. Chodzi o nagranie, które obiegło media społecznościowe (pokazane także przez propagandową TVPis), na którym widać interwencję francuskiej żandarmerii podczas protestu prawników.

  Krzysztof KudlinskiKrzysztof Kudlinski3 dni temu
 • Czy Ziemkiewicz, apologeta "prezydenta" Dudy, nie zauważa dziwnego zachowania swojego idola, wyraźnie naśladującego w czasie publicznych występów, niejakiego Mussoliniego. I to chodzi zarówno o mimikę jak i faszystowską zawartość "wywodów". Ja osobiście mam też podejrzenia, że Duda (jestem tym szczerze zmartwiony) jest chory psychicznie i choroba jest dosyć zaawansowana. Myślę, że najbliższe otoczenie Dudy (a zapewne i Jarosław K.) zdają sobie z tego sprawę.

  Zbigniew SosnowskiZbigniew Sosnowski3 dni temu
 • Manipulacja ludźmi na tym właśnie polega, że sprawy formalnie dobrej ("ratujmy narodzonych") używa się w celach ideologicznie złych (nie wspominam o prywatnych korzyściach). Kto jest w stanie, niech zrozumie.

  Zofia KowalskaZofia Kowalska3 dni temu
 • P Rafale dzien bez pana dyskusji to dla mnie stracony dzien

  M BlM Bl3 dni temu
 • Byliśmy, czego się ciągle wstydzić ,zaborów nie ma pipy

  artur hans milanowskiartur hans milanowski3 dni temu
 • Idąc Waszym tropem, nie rzucajmy na tracę bo to wspiera pedofilię i patologię w kościele katolickim. Brawo ludzie za rozsądne myślenie. Wam chyba już całkowicie rozum wyprała.

  Rejestr RejesRejestr Rejes4 dni temu
 • Odnośnie dzików: to nie wszystkożerność dzików powoduje ich zapasożycenie, Panowie. Zwierzęta roślinożerne i mięsożerne też mają pasożyty. I my podobnie. I nawet księża! A Trichinella spiralis to po polsku włosień (pluralis: włośnie) - to info dla naszego ukochanego Polonisty! A co do głębokiej wiedzy P.T. Rolników o przyrodzie, to pamiętam artykuł o rolniku, który zwalił z dachu swej chałupy bocianie gniazdo. Zapytany dlaczego tak postąpił, odparł, że nie chce mieć już więcej dzieci... Rzeczywiście, godna podziwu wiedza z zakresu biologii rozrodu... Włączcie koniecznie do programu.

  Jacek BorowikJacek Borowik4 dni temu
 • Rafal ma zly wplyw na Rafala :)

  Krys KastKrys Kast4 dni temu
 • Towarzysze,..Po wyborach w 2015, Duda zrezygnowal z czlonkostwa sekty PIS aby sie stac "prezydentem wszystkich polakow". Oczywiscie to klamstwo, jego rezygnacja z czlonkstwa sekty PIS byla tylko sybolicznym aktem obludy do polkniecia przez oglupionych polakow. Ale ta formalnosc stala sie. Teraz fakty sa takie. Duda nie jest czlonkiem PIS i PIS nie ma prawa nominowac go na kandydata w wyborach prezydenckich. PIS moze nominowac na kandydata tylko z czlonkow swojej partii. I co najwazniejsze, Duda NIE MA PRAWA do kasy na kampanie wyborcza od PIS-u czyli od podatnika. Duda kandydat na prezydenta na nastepne 5 lat musi finansowac sie sam tak jak inni kandydaci spoza glownych partii sejmowych ktorzy nie dostaja dotacji z budzetu. Tej formalnosci nalezy dopilmowac. Juz teraz wszyscy kandydaci w nadchodzcych wyborach prezydenckich winni pozyskac nakaz sadowy by nie dopuscic to falszerstwa. jezli tego nie zrobia to sa gowno warci.

  axiom1axiom14 dni temu
 • Owsik' to zlodziej komuch czerwony .

  nealanilove lifenealanilove life4 dni temu
 • Im wyższy podatek na biznes-zdrowie,tym wyższe dochody lekarzy. Nic na naprawę związaną z szpitalami itd. Naprawcie system, uszczelnijcie, a to, co dajemy wystarczy bez Owsiaka. jako pacjentka nie mam z tego nic, lekarze nie chcą dawać na badania, nawet podstawowe, wyniki ukrywa się w komputerze, choć mój wynik należy do mnie itd Grosza nie dam na jakiegoś Owsiaka. Owsiak do roboty, łopata w łapę i na pole lub do kopalni.

  Grażyna UrbanowiczGrażyna Urbanowicz4 dni temu
 • Popieram wypowiedź pana Markowskiego, tak- wszyscy wolontariusze zbierają datki pod kościołami, choć pan Owsiak z Kościołem nie " pod rękę". Biedne, zmanipulowane dzieciaki,myślą że robią coś dobrego a może nauczyciele im kazali, jakieś "punkty"...O kiedy się przyjrzałam bliżej sprawie, już nie daję "podatku"....

  Grażyna UrbanowiczGrażyna Urbanowicz4 dni temu
 • Trochę się Panowie mylicie co do nieistnienia akcji podobnych do WOŚP - tzw. "telethony" są bardzo popularne, nie mówiąc już o koncertach typu "Live Aid". Natomiast moim zdaniem wszelkie fundacje powinny podlegać ścisłej kontroli skarbowej i powinien obowiązywać nakaz przeznaczenia określonego minimum przychodów na cele dobroczynne, np. 90% (rozumiem, że personelowi należy płacić pensje, ale główną część roboty powinni wykonywać wolontariusze, w końcu to ma być dobroczynność) żeby tzw. dobroczynne akcje nie były dojną krową dla krewnych i znajomych, z przeznaczeniem paru groszy dla potrzebujących.

  IrandaIranda4 dni temu
 • Kiedyś był Senat. Teraz Grodzki jest Se Nad.Tzn Uber Alles. A Owsik... jak wiemy w każdej dupie się potrafi urządzić, więc i melon złoty,i mrówka cała...W ogóle dzisiaj mamy taką polskość jednorazowego użytku: katolicyzm,raz w roku spowiadać się i komunię św przyjmować, raz zrzucić się na orkiestrę, raz marsz, raz do roku rozliczyć PIT, i już jesteśmy uczciwym,dobroczynnym wierzącym Polakiem patriotą. A reszta roku wszystko w dupie,i dla tego rozwija się właśnie Gender

  Kontrfederat BarskiKontrfederat Barski4 dni temu
 • Uważam, że pompowanie Fronckiewicza przy pomocy Ziemkiewicza szkodzi Ziemkiewiczowi a Fronckiewiczowi nie pomaga.

  Tomasz LiterackiTomasz Literacki5 dni temu
 • Ja Panu Ziemkiewiczowi wytłumaczę co jest nie tak z WOŚP. Otóż w całej WOŚP nikt nie działa charytatywnie. Na żadnym poziomie. Dlaczego? Otóż. Ludzie, którzy wrzucają pieniądze do puszek robią to dla tych naklejek, które są "must have" w korporacjach, uniwersytetach trzeciego wieku czy szkołach. Dzieci żebrzące na ulicach biorą udział w wyścigu szczurów, które więcej użebrze. Owsiak robi to wyłącznie dla forsy, którą doi ze spółek-córek. A korporacje, które pompują WOŚP robią to dla szmalu, ponieważ się reklamują.

  Michal XinskiMichal Xinski5 dni temu
 • Uwielbiam sluchac Pana Rafala Ziemkiewicza

  Sal197777Sal1977775 dni temu
 • WOŚP i impreza dla dzieci z panią tańczącą na rurze - nczas.com/2020/01/16/gigaskandal-do-konca-swiata-i-jeden-dzien-dluzej-taniec-na-rurze-przed-dziecmi-spadla-kusa-spodniczka-video/

  Mikasa AckermanMikasa Ackerman5 dni temu
 • Brawo! Świetna ocena tego "byznesu" i obłędu Owsiaczego. Lebię pana Ziemkiewicza ale niestety, co do kwestii klimatu, to opowiada straszliwe brednie. "Do Rzeczy" o klimacie - komentarz plproject.info/it/wideo/rLLPjahjj8t2uag Gorąca kwestia - czyli kto/co zmienia nam klimat? plproject.info/it/wideo/tpqjfICJpo-asZs Globalne ocieplenie: czemu jesteśmy bierni i co możesz zrobić, by je ograniczyć? plproject.info/it/wideo/ytDBg4qK08ir0ZM ! Czy globalne ocieplenie jest faktem? | Marcin Popkiewicz plproject.info/it/wideo/psu1oad5laWGt5c ! Odpowiadam Stanisławowi Michalkiewiczowi plproject.info/it/wideo/pN7bj6mB2q5twrQ Takich zmian klimatu to dawno nie było... plproject.info/it/wideo/p77EeqKmsqyF2aQ

  Artur CzekalskiArtur Czekalski5 dni temu
 • Spółki Owsika Złoty Melon , niezłe złote mielony mu przynoszą. Druga spółka nazywa się Mrówka Cała. To te dzieciaki jak mrówki zbierają pieniążki żeby Owsik i jego rodzinka zerowala na uczuciach ludzkich

  Ryszard ZarębaRyszard Zaręba5 dni temu
 • Oda do mlodosci

  Dorota GolebiowskaDorota Golebiowska5 dni temu
 • Polska na serio hmm......

  Mariusz SosikMariusz Sosik5 dni temu
 • Panie Rafal O. ,facet ma byc przystojny a nie piekny.U pana blysk w oku wystarczy.

  Magda OlasMagda Olas5 dni temu
 • Wszystkie resortowe, śmiecie, dobrali się do mediów,mają wtyki!!!! jak Owsiak Wojewódzki itp, to są szkodniki Polski

  NoemiNoemi5 dni temu
 • dzieci tez są prezesiątkami :)

  Radziecki BolszewikRadziecki Bolszewik5 dni temu
 • Jeju w jakiej ja rzeczywistosci żyłem, że nie wiedziałem o istnieniu tego programu rozrywkowego !! Polecam serdecznie można się pośmiać...tylko nie obrażajcie innych program będzie dużo lepszy.

  xyzxyz5 dni temu
 • ..Europa pokazuje nam ,że jeśli będziemy pałować buntujących się to UE nas pochwali,nic tylko brać dokładnie przykład z Francji,problem jest taki,żeby być tylko w tej właściwej partii !!

  zenzen5 dni temu
 • Dziki zaorały mi całe pola jak tak dalej będzie to szkoda coś robić będziemy jeść chemie cała gębą Ale za szkody nie ma kto płacić ,a może zieloni idioci będą płacić

  Anto n363Anto n3635 dni temu
 • Nie zgadzam się z Ziemkiewiczem Owsiak niech się wyczyści z afer rodzinnych fakturowych fundacji które nabijają portfele Panie Rafale tak nie może być bo to Owsiak to mu wolno I jeszcze słyszałem od ludzi pracujących w szpitalu ,że te sprzęty w większości są nie używane To nie Owsiak tylko ludzie dają za pośrednictwem ich pracodawców którzy ludzi łupią i nie wiedząc o tym I firmy sprzedające sprzęt to firmy powiązane z Owsiakiem

  Anto n363Anto n3635 dni temu
 • I tak wolę dać na WOŚP niż oszustowi z torunia

  Marcin 123Marcin 1235 dni temu
 • Właśnie! Mam wielu rolników w rodzinie i wiem, że to wcale nie są chłopki w gumofilcach i drelichach (gatunek kompletnie nieomal już wytępiony. Tak a propos panie i panowie ekologowie może by tak jakaś mała akcja mająca na celu ratowanie ginącej na naszych oczach populacji?). Nie bynajmniej! To wysokiej klasy specjaliści od zarządzania wielko-areałowymi farmami. Otwarci na innowacje, chłonący wiedzę i nie bojący się ryzyka.

  Tomasz WójcikTomasz Wójcik5 dni temu
 • Właśnie! Mam wielu rolników w rodzinie i wiem, że to wcale nie są chłopki w gumofilcach i drelichach (gatunek kompletnie nieomal już wytępiony. Tak a propos panie i panowie ekologowie może by tak jakaś mała akcja mająca na celu ratowanie ginącej na naszych oczach populacji?). Nie bynajmniej! To wysokiej klasy specjaliści od zarządzania wielko-areałowymi farmami. Otwarci na innowacje, chłonący wiedzę i nie bojący się ryzyka.

  Tomasz WójcikTomasz Wójcik5 dni temu
 • Dla mnie WOSP to skandaliczne ponizanie podatnikow gdyz to podatnicy utrzymuja sluzbe zdrowia a Owsiak tylko daje prezenty jak dobra ciocia.Ale dobra ciocia niw bedzie nalepiala naklejek co dala dziecku imowila ze dzieki niej twoje dziecko zyje!Zobaczcie jak pluja na 500 plus ,to chyba swiadczy o stosunkuPolakow do dzieci.

  Jolanta sJolanta s5 dni temu
 • Nie chodzi o sam pomysł Panie Ziemkiewicz,ale o to w co świetną idee pomocy ludziom przez innych ludzi "pozostało z tego dziś i do czego nawołuje J.Owsiak,kogo popiera i co mówi.Nieciekawe refleksje wywołała też akcja Matkikurka której zebrane dowody daja do myslenia.Więc niech Pan nie udaje,że nie wie Pan w czym problem.Poza tym prosse sobie sprawdzić,co dzieje się ze sprzętem kupowanym przez WOŚP za przekazane przez wspaniałych,ofiarnych rodaków.Moje dodatkowe zastrzeżenia natomiast budzą te kończące akcję "spędy" młodych ludzi na sodomsko-gomorskie paskudne orgie nazwane "Koncertem"Przecież można by inaczej nie? Ci młodzi wolontariusze prawie dzieci,zasługuja na szacunek i coś więcej niż burdel w błocie zmieszanym ze szczynami....

  Jacek GalantJacek Galant5 dni temu
 • Właśnie dlatego WOŚP osiągnęła tak ogromny sukces: On sprzedaje poczucie "wspaniałości" niektórym Polakom. Jacy to my jesteśmy wspaniali! Dajemy kasę na biedne dzieci! Tacy jesteśmy współczujący! Tacy otwarci i wielkoduszni! A tak na prawdę "u Owsiaka" Polacy kupują wraz z serduszkiem złudzenie dobroczynności. Bo to wyraz zwyczaju. a nie empatii. Jak ulał pasuje tu definicja, że pruderia (w tym wypadku - gra pozorów) to hołd jaki występek składa cnocie. My, Polacy składamy hołd empatii, ale na zasadzie Hołdu Pruskiego jaki składali naszym królom krzyżaccy mistrzowie: Kornie (choć bez przesady) i na pokaz. Niech łopoczą sztandary, niech wiwatuje tłum. Odbębniamy przedstawienie i basta. Do następnego stycznia....

  Tomasz WójcikTomasz Wójcik5 dni temu
 • Jakim cudem można mieć czyste sumienie prowadząc program z Ziemkiewiczem, ale wypiąć się na Staszka, bo "pierd glupoty"

  0alkl0alkl6 dni temu
 • jesteście SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Grzegorz DebkiewiczGrzegorz Debkiewicz6 dni temu
 • Masakra program po co tu wchodziłem jedna wielka żenada

  Gosia SkonecznaGosia Skoneczna6 dni temu
  • Gosia czy Rafalala?

   Ala GórnikAla Górnik4 dni temu
 • No wypadało by przejąć pozytywne wzorce z poświęconej Europy

  Tomasz WolińskiTomasz Woliński6 dni temu
 • Ziemkiewicz to stan umysłu

  hypnotize mindhypnotize mind6 dni temu