TEST: Levné drony z Číny (GearBest)

Test dvou levných dronů pro začátečníky.
SG-700
bit.ly/2IKhs7H
JJRC-TAICHI
bit.ly/2E8JkDU

Ściągnij wideo

wyświetleń
128,313

Komentarze

 • Když jsem viděl toho prvního, bílýho, tak uplně stejně jako dron od Dronio.cz který je udajně český ale visuo má uplně stejny za podobnou cenu a je uplně k hov*u :D

  Jan BarešJan Bareš24 dni temu
 • Kam se Vám ukládá video? Na SD kartu v telefonu, nebo je karta i u kamery v dronu? Můj sg700 natáčí jen na sd kartu v telefonu, u kamery slot ani nemá. Video z něj je slušný, za ty peníze.

  Honza NovotnyHonza Novotny2 miesięcy temu
 • u toho malého dronu tak ten nabíjecí konetor je jako u levných Airsoftek :D

  jiří Šepsjiří Šeps4 miesięcy temu
 • ??

  Matyáš HavlenaMatyáš Havlena5 miesięcy temu
 • Jak vysoko dron vyletí.

  Matyáš HavlenaMatyáš Havlena5 miesięcy temu
 • Kolik stoji ten vetsi? predem dekuji za odpoved.

  lubos z horlubos z hor6 miesięcy temu
 • Řekni prosím všem svým sousedům, že na té cyklostezce nemají co dělat, protože je pouze pro kola. Díky.

  ToxíkToxík6 miesięcy temu
 • uděláš video jak se naučit létat s dronem

  Adam VališAdam Vališ6 miesięcy temu
 • Zdravim, koupil jsem ten větši dron. Ale nejde mi sparovat s appkou. Na mobilu hlási porad connecting....Mužete poradit? Dekuji

  Martin SuchrevqMartin Suchrevq8 miesięcy temu
  • Máte špatnou appku. Najděte si v Google Play appku "XA UFO". Jiná se vám asi nespojí s tímto dronem.

   Honza NovotnyHonza Novotny2 miesięcy temu
 • Ako je to v Čechách s platením cla a dane za tovar poslaný z krajiny mimo EU? Na Slovensku sa neplatí nič navyše za tovar do 22 EUR. Ak je cena nad 22 EUR, tak zaplatíte 20% DPH a manipulačný poplatok na pošte (cca 6 EUR). Zistil som to, keď som za SYMA X5-C doplácal 15 EUR, na internete som zaň zaplatil 45 EUR. Nad 150 EUR sa platí aj clo.

  Wake HupoWake Hupo10 miesięcy temu
 • Super video dozvedel jsem se spoustu zajímavého už se těším až si něco koupím

  DrápekDrápek10 miesięcy temu
 • Jaký máte s tímhle obchodem zkušenosti?? A dá se aby mi to přišlo dobírkou?

  DrápekDrápek10 miesięcy temu
  • Bohuzel jen platba kartou dopredu. Zkusenosti mam dobre.

   Vítek HavlišVítek Havliš10 miesięcy temu
 • super videjko

  Tom552Tom55210 miesięcy temu
 • skvele video.gearbest dokonce je na adroidu mam stazeno

  wendy Kozenywendy Kozeny10 miesięcy temu
 • Ten druhý dron, dokáže sa vrátiť na miesto kde vzlietol? Lebo ho mám a neviem to docieliť ako na to ..

  Jozef ChlebanaJozef Chlebana10 miesięcy temu
  • Aby sa vrátil presne na miesto štartu, musel by mať GPS a to je iná cenová kategória. Má to asi funkciu "One key return", typickú pre drony tejto kategórie. Funguje to nasledovne. Po zapnutí sa dron zkalibruje (niekedy automaticky, niekedy sa musí kalibrovať manuálne). Po zkalibrovaní má pre seba zadefinované smery, označme ich povedzme "sever", "juh", "západ", "východ" (nezodpovedajú svetovým zemepisným stranám). Povedzme, že "sever" je totožný so smerom "dopredu" v okamihu kalibrácie, "juh" je totožný so smerom "dozadu", "západ" = "doľava", "východ" = "doprava". Ak máte zapnutý režim "Headless mode", tak pohyb ovládacej pravej páčky dozadu spôsobí, že dron poletí na "juh" bez ohľadu ako je dron otočený. Ak zatlačíte tlačidlo "One key return", dron vlastne poletí smerom na "juh".

   Wake HupoWake Hupo10 miesięcy temu
 • Su aj mensie drony ako Taichi, napr: www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_009189601742.html?wid=1433363

  MiroMiro10 miesięcy temu
  • Takéto malé drony majú jednu nevýhodu. Batéria je zabudovaná, takže po vybití batérie (cca 5 minút, +- 30 sekúnd) ju musíte znova nabiť. Neodporúča sa nabíjať hneď po vybití, treba počkať aspoň 10 minút. Samotné nabíjanie tohto drona je asi 40 minút. Preto je výhodou, keď sa batéria do drona vkladá. Môžte mať pripravené 2-3 batérie a zalietať so podstatne dlhšie. S celkovou dobou lietania by som to ale nepreháňal, motorčeky nie sú určené na dlhodobú záťaž.

   Wake HupoWake Hupo10 miesięcy temu
 • 👍👍👍👍👍

  Pavel BernklauPavel Bernklau11 miesięcy temu
 • Za kolik mi prodáš ten bílej

  Filip SchneiderFilip Schneider11 miesięcy temu
  • Vítek Havliš za to teda big like!

   Tom552Tom55210 miesięcy temu
  • Už ho bohužel nemám, daroval jsem do dětského domova.

   Vítek HavlišVítek Havliš11 miesięcy temu
 • Jà čekal že nàm o tom něco řekneš

  robin vencovskýrobin vencovský11 miesięcy temu
 • Kaslete na tyhle věci , rovnou fpv quady a člověk má v podstatě klid

  ArtillerArtiller11 miesięcy temu
  • Závodní drony a stojí to moc 😀

   ArtillerArtiller11 miesięcy temu
  • fpv quady Co to je? a kolik to stoji?

   WildAfricaWildAfrica11 miesięcy temu
 • Měla jsem ten větší dron a je to o ničem. Koupila jsem ho pro sebe jako začátečníka, ale ani učit se na něm příliš nedalo. Musí být absolutní bezvětří, to je asi největší problém pro lítání, protože když vyletíte do výšky a je i jen malý vítr, hned drona bere, ten je neovladatelný a z výšky padá. Také výdrž baterie je velmi slabá, řeknete si 10 minut stačí, ale opravdu nestačí, nikdy nepoznáte ten moment, kdy mu dochází šťáva a sice dron nespadne, ale začne klesat. Velmi pravděpodobně do koruny stromů. Takže bych takový dron doporučila spíš na vyzkoušení, jestli vás to bude bavit, ale na vážné létání a natáčení vůbec.

  Romana SovákováRomana Sováková11 miesięcy temu
 • Dobrý den, objednavate bit.ly/2IKhs7H ? Mužete mi poradit ? díky

  John JOHNJohn JOHNRok temu
  • S čím byste potřeboval poradit?

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • O týchto "štvorvrtulkách" neviem nič, ale náhodou som si kúpil práve ten tu spomínaný SG700 a dokonca tiež z GearBest. Nie je to bohvieaký eshop, lebo mi prišiel len prvý mail, že moja objednávka je pripravená pre ďalšiu akciu a potom už žiadna správa. Písal som aj na Facebook GearBest, tam mi síce odpovedali, že už mi balík poslali, ale opäť žiadna mailová správa o stave objednávky ani číslo pre sledovanie zásielky, aj keď som zaplatil za jej poistenie nejaké 2 EUR. Nakoniec po približne mesiaci mi prišiel list z colného odbavenia a ešte som musel platiť aj DPH. "Dron" je pekný, zatiaľ som ho skúsil len v izbe, pekne sa dá ovládať, ale izba je predsa len malý priestor preň. Mám ho ešte len prvý deň. Problém mám ale so softvérom HFUN, ktorý by mal s dronom pracovať, ale na mojom smartfóne Lenovo P70A sa nedá spustiť. Iba sa pokúsi otočiť obraz a potom vypadne z programu do systému. Musím niečo vymyslieť, lebo bez toho je to len polovica zábavy. Pozerám, že už som napísal celú recenziu :)

  Richard PalkovacRichard PalkovacRok temu
  • Tak už som niečo vymyslel, nainštaloval som si ZL.toys (tiež od spoločnosti HFun) a ten funguje bez problémov, teda mňa zaujíma len FPV video. Skúšal som veľa iných softvérov, ale na žiadnom mi video nešlo, až tento ma napokon "zachránil".

   Richard PalkovacRichard PalkovacRok temu
 • Už je koupenej!Děkuji za recenzi.

  Crizi CzCrizi CzRok temu
 • Dík za recenze, takových hraček je kupa a proto čím víc se natočí recenzí, tím líp pro spotřebitele (určitě si je někdo dohledá, když se bude rozhodovat o těchto konkrétních modelech). Akorát pokud k recenzi budeme přistupovat alespoň trochu profesionálně, nemělo by se celou dobu říkat, že jde o drony, navzdory tomu, že to má ten větší v názvu (podobně, jako bychom třeba při recenzi telefonu neříkali, že jde o tablet). Dron by měl mít alespoň základní autonomní funkci a to udržení pozice ve vzduchu i za rozumného větru bez zásahu do řízení (ať už pomocí GPS nebo i VPS, která ale má svoje limity). V případě těchto modelů (obzvlášť toho menšího) jde spíš o quadkoptéry, a to i když ta větší má baro senzor, pro stabilizaci výšky. Na závěr jedno upozornění ohledně té větší qadkoptérky - sice neznám tento konkrétní model, tak se můžu mýlit, ale soudím podle dodané usb nabíječky, že tato obsahuje obvod pro snížení výstupního napětí a ukončuje nabíjení, když je akumulátor plně nabitý (stejně jako nabíječka pro tu menší koptérku, která mimochodem vypadá skoro stejně až na ten konektor). Mikro-USB konektor na akumulátoru zvolil výrobce dost nešťastně, protože pokud akumulátor budete nabíjet přes obyčejný mikro-USB kabel, do 3,7V akumulátoru půjde napětí 5V... nejen, že si jej poškodíte, ale opakované, nebo delší nabíjení může skončit i požárem.

  StudioLibrosStudioLibrosRok temu
  • @StudioLibros btw dron uz byl 1849 pouzity k armadnim ucelum ... a nemel ani jednu vrtulku

   DeZupe FPVDeZupe FPV11 miesięcy temu
  • @StudioLibros dron to je kdyz to uz ovladas jen na LOS ale ... i tak ten muj (zastaraly stroj ma volny naky uarty takze gps modul s kompasem za 500 a je z toho dron i podle tebe :D Slovo dron má několik významů. Bezpilotní letoun - také zvaný dron či drone Dron - fiktivní robot z Hvězdných válek Dron - fiktivní vesmírná loď ze Star Treku .. bavime se o tom prvním ze ? Bezpilotní letadlo (někdy UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle nebo také dron z anglického drone) je letadlo bez posádky, které může být řízeno na dálku, nebo je schopno létat samostatně pomocí předprogramovaných letových plánů nebo pomocí složitějších dynamických autonomních systémů. jak si muzes vsimnout jedna se o verzi ze nesedis v dronu a ridis ho ze zemne ci si ho predprogramujes a neridis porad je to dron .. i kdyz by to melo jiny pocet motoru i kridlo s 1 motorem je vlastne dron ;) kwad sou 4 motory nebo quad nebo hexa atp ... ale dron je to vsechno vys jak vypadaji armadni drony ? takovy DJi letadylka :D

   DeZupe FPVDeZupe FPV11 miesięcy temu
  • @DeZupe FPV Jinak, koukal jsem na nějaký tvoje videa. Ten FPV racer je zrovna pěkný příklad - jde o quadkoptérku s FPV kamerkou, ale nemá autonomní funkce, že by např. uměla sama letět z bodu A do bodu B, takže nejde o dron. Sám jednu takovou kvadru mám (jen menší devadesátku), vím že když s ní létám a potkám nějakého laika, tak tomu stejně většinou taky říká dron a já je v tom nechávám. Podle mě je to proto, že to zkrátka má 4 vrtulky a je to podobné jako dron Phantom, který se hodně proslavil. Ale aspoň v těch recenzích by to mohlo být uváděno správně. BTW palec nahoru za tu akrobacii - takhle dobrej ještě nejsem :-)

   StudioLibrosStudioLibros11 miesięcy temu
  • @DeZupe FPV Nene, nepíšu, že dron je to co se udrží ve vzduchu bez GPS, ale to co má nějaké autonomní funkce (to udržení ve vzduchu na základě senzoru GPS byl jen příklad, zkrátka autonomně vyhodnocuje změnu GPS pozice + další senzory a aktivně zasahuje do řízení, aby zůstal na místě když by se měl unášet větrem). Vím asi jde jen o slovíčkaření, ale vycházím z oficiálních definic, které např. uvádí i náš úřad pro civilní letectví. Správně zmiňuješ, že dron nemusí být jen ten s několika vrtulkama co ho drží ve vzduchu, ale i s pevným křídlem, jako ten zmíněný Reaper co používá americká armáda. Ten je ale taky autonomní, může letět bez dálkového řízení podle předem definovaných waypointů, a nebo mu pustí funkci, aby zůstával na místě (pak samozřejmě nevisí jak vrtulník, ale uletí kus rovně, pak se otočí o 180° a to opakuje pořád dokola). Dron ale není vše co je řízené dálkově, pokud je to RC letadýlko, vrtulníček nebo quadkoptérka bez autonomních funkcí, tak je to podle definice model letadla a nevztahuje se na ně ani tolik regulací. Když si ale někdo koupí třeba Phantom 4, ten už má autonomní funkce, např stisknutím RTH tlačítka se sám vrátí a přistane, proto spadá do kategorie UAV (letadla bez pilota na palubě). Je to opravdu dron a pilot se musí řídit nařízením UCL (lis.rlp.cz/predpisy/predpisy/dokumenty/L/L-2/data/effective/doplX.pdf)... To je vlastně to o co mi jde, aby toto bylo mezi lidmi známo. Že když si někdo koupí opravdový dron a pak neznalý pravidel lítá, kde nemá, tak to může pokazit všem nám ostatním, když kvůli němu bude regulace a pravidla ještě přísnější.

   StudioLibrosStudioLibros11 miesięcy temu
  • to udrzeni ve vetru je totalne spatnej vyrok asi sem te pochopil ale je to blbost zadny se neudrzi ve vetru bez gps ... riv nebo pozdeji se posune tady hraje roli jen vaha a plocha do ktere se vitr muze oprit (pokud se teda dron nenecha vetrem naklonit ) ale tak to by tam pak chybel i akcelerometr (levnejsi verze gyra byva aj v levnejsich telefonech v tech drazsich je oboje tam se akcelerometr pouziva jen k mereni akcelerace :D (meri se tim gyro)

   DeZupe FPVDeZupe FPV11 miesięcy temu
 • Kolik stal ten veky

  Štěpán PaulíkŠtěpán PaulíkRok temu
  • G 700 stojí 950 až 1250kč,dle kamerky.

   Ferdinand PAČANDAFerdinand PAČANDA7 miesięcy temu
 • muzu se zeptat jestli je to podobny jako wish ?

  David ŠkorvagaDavid ŠkorvagaRok temu
 • vítr jak blázen :D a stromy se ani nehnou

  Сергей ПетровСергей ПетровRok temu
  • zcela běžný jev, ale pro ty co ven nechodí je to neuvěřitelné co? :))

   Exilia4NExilia4N2 miesięcy temu
 • Když chcete levný dron kupte si dji spark doba letu cca 16min obrovský dosah super foto, video a ve sport režimu letí cca 60km v hod určitě lepší nez tyhle levný šunty dji nezkalme a do začátku stačí spark je lehký, levný a má plno funkcí a jde lítat i ve větru a když už ke dost silnej stačí přepnout na sport a jde lítat dál nebo nouzově přistát ma gps atd za ty peníze je super doporučuji

  Benik benikBenik benikRok temu
  • Děláš si srandu? Když chcete levný dron kupte si Dji spark za 20000Kč :-) SG700 je za 840Kč. Na naučení s dronem úplně stačí.

   Honza NovotnyHonza Novotny2 miesięcy temu
  • Cenove ale dost jinde :)

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • prej dron...fakt se vyznáš :D to malý barevný je quadrokoptéra ne dron

  Gun boy02Gun boy02Rok temu
  • Gun boy02 zalezi na tom? :) myslim, ze vsichni vi, o cem mluvim :) prima den

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Lol Já mám dji tello

  Metodlak CZMetodlak CZRok temu
 • Jak se natáčí kamera na horu, dolu

  Dominik šimaňokDominik šimaňokRok temu
  • Ručně. Před letem.

   Honza NovotnyHonza Novotny2 miesięcy temu
 • Možná příště posunout kameru trochu dozádu. Z toho jak to takhle bylo mě boleli oči při neustálém zaostřování atd.

  HolspHolspRok temu
 • 0:15 tohle říkala moje holka... :(

  HolspHolspRok temu
  • @Alex Novák kecám. Nemám ani holku :(

   HolspHolspRok temu
 • Tvl vychvalovat hracky a vsichni jsou pak z toho nadseni 😂. zminovat ze by to mohlo posekat prsty u takovych hracek, asi by to nebylo prodejne detem ne? Muj racing 250 s 4 listovyma vrtulema by ti rozsekal prsty na cucky

  Dalibor HudekDalibor HudekRok temu
  • Jaky je vyznam toho komentare?

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • To si sám kupuješ tie veci alebo ti to gearbest dáva zadara?

  Dark WolfDark WolfRok temu
  • @Vítek Havliš aha rozumiem, tie potom treba vrátit že?

   Dark WolfDark WolfRok temu
  • Některé si kupuji, některé dostanu na otestování.

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Snad jen rict ze to nejsou drony ale quadrokoptery.... dron muze bejt i letadlo/auto... A bohuzel na "review" ma video malo informaci. Ale jinak pekne zpracovane video.

  MoonShadowMoonShadowRok temu
 • Pecka,jen tak dale

  Lukas SmutekLukas SmutekRok temu
 • Ahoj Vítku. Kolik korun stojí ten větší dron ? Díky TV

  PopokatepetlPopokatepetlRok temu
  • Primo pod videem je v popisku odkaz

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
  • @Vítek Havliš Ceny nikde nevidím !

   PopokatepetlPopokatepetlRok temu
  • Ahoj. Cena se meni. Jestli ho jeste maji, tak je odkaz pod videem. ;)

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • jak bylo zminovany ten maly ma vice kopii tiny whoop a ja si taky prvni koupil kopii 2 roky z5 ale jmenoval se furibee f36 a vykonem strci vsechny ostatni do kapsi ;) plproject.info/it/wideo/pZTGiaaglrGGr6g 2 roky z5 cena 390 KC kamera + brile do 2000 ... z gearbetu (ja jsem s gearbestem spokojeny koupi tam clovek to sami co v "obchode" akorat za skutecnu cenu (nesmi ale uplne naletet :) proste musi edet co kupuje

  DeZupe FPVDeZupe FPVRok temu
  • @Pavel Braniš psani neni vsechno :) vetsinou kdo byva horsi na psani byva lepsi v technickym smeru treba (muj pripad ) kreslení mi taky nejde zato pájení jo (jeden by si řekl dyt je to jak kreslení ale to je prave velky omyl je to spis technická zalezitost :)ale v anglictine je to lepsi :D aspon ji trochu ovladam .. taky jsem horsi na vysvetlování ale za to lepší v pochopení .... atp.

   DeZupe FPVDeZupe FPV11 miesięcy temu
  • @Pavel Braniš kde je slovo kapsa ?

   DeZupe FPVDeZupe FPVRok temu
  • Píše se do kapsy. Jak Vy můžete létat, když neumíte psát:))

   Pavel BranišPavel BranišRok temu
 • Škoda že jste nezmínil dosah přenášeného obrazu :( a dosah vysílačky. Dá se s tím odletě alespoň na 100m?

  David ŠigutDavid ŠigutRok temu
  • 80-100 metrů

   user 667user 667Rok temu
  • Vtipálek :D

   Marek PchalekMarek PchalekRok temu
  • To snad u techto "dronu" ani nema cenu resit.

   Frantisek RihaFrantisek RihaRok temu
 • platil jsi clo a dph?

  Václav BoháčVáclav BoháčRok temu
  • Nene poslali mi to z evropskeho skladu

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • lol, já přečetl ,, LEVNÉ DROGY Z ČÍNY´´ xD

  JaolerJaolerRok temu
  • XDD

   Mapínek czMapínek czRok temu
  • Dik

   Bojová MrkevBojová MrkevRok temu
  • @Bojová Mrkev ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   JaolerJaolerRok temu
  • Jinak bys to nerozklik

   Bojová MrkevBojová MrkevRok temu
  • De videt ze mas jine zaliby

   Bojová MrkevBojová MrkevRok temu
 • 13 a 40 dolarů... XD

  MortixMortixRok temu
 • Natočit ještě auta na rc

  Patrik HorakPatrik HorakRok temu
 • skvelé videjko bráško!

  satan dji productionsatan dji productionRok temu
 • Vcelku pekna recenze.cena,vydrz.Zajimalo by me dosah vysilacek ?

  Jindrich MinarJindrich MinarRok temu
  • KTQ-12 21 už sem si pořídil Zerotech Dobby

   Jindrich MinarJindrich MinarRok temu
  • v popisu u sg700 pisou 100m

   KTQ-12 21KTQ-12 21Rok temu
 • Dobry den chci se zeptat ma ten vetsi gps? Nebo nejaky senzor?

  ondra krizekondra krizekRok temu
  • Nene nema. Jsou to opravdu jen velmi zakladni modely.

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Popravdě mi uniká smysl těch předváděných strojů pro zákazníka. Obojí jsou imitace imitací. Když vezmu ten mini, tak je to vlastně kopie Eachine, stejně jako ta je kopií Tiny Whoopa. Nicméně za 1800 se dá koupit Eachine FPV sestava, kde je dronik s kamerou, ovladač a FPV brýle, na doma nejlepší zábava, lítání po kuchyni, pokoji, podlétávání stolů atd. Bez kamery tohle nemá nejmenší smysl. To druhé už vůbec. Za 2700 je tu od Ryze/DJI k dostání TELLO, stroj, který fotí luxusní fotografie, které mají smysl, vide má sice softwarovou, ale dobrou stabilizaci. Toto obojí jsou opravdu jen hračky pro totálně neznalé. Jo, koukal jsem na stromy, teda vítr, který rozhodil ty drony, ten by ani to TELLO nezaznamenalo. Btw má vynikající VPS systém, lepší jak některá GPS... takže ok, video a pokec dobrý, drony k ničemu, na načení to není, na natáčení ne, inu Gearbest...

  Ari ben JosephAri ben JosephRok temu
  • Ahoj, mohl by jsi sem prosím hodit link na ten FPV set za 1800 ?

   Andrea StieberovaAndrea StieberovaRok temu
  • Hele chytraku kupuj co chces. Pokud bys kupoval Ryze Tello z Gearbestu je za 99$. Coz je jo vic nez ta Sg ale taky sakra vic ve vysledku. Kupuj co chces pro me za me.

   Ari ben JosephAri ben JosephRok temu
  • Ty si asi dobre sjetej co?Muzes mi rict co dneska neni kopie?A co tu meles o dronu za 2700,kdyz ten dron stoji 39,99dolaru a to je cca 880kc pro zacatecnika uplna pecka

   Lukas SmutekLukas SmutekRok temu
 • Ach jo 8:43 To není nastavování frekvence, ale kontrola koncové polohy ovladače (má to každej dron s volným potenciometrem bez vratné pružiny) :facepalm:

  Poirot12345 TPoirot12345 TRok temu
 • Dakujem

  Samuel kočišSamuel kočišRok temu
 • Kolko stoji ten bieli

  Samuel kočišSamuel kočišRok temu
  • Nevzpominam si. Odkaz je pod videem

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Si nej

  Jaroslav PozarJaroslav PozarRok temu
  • Dekuju

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Super videa a námět. A otázka co máš za mikrofon ?

  matous_ekk on igmatous_ekk on igRok temu
 • moc pekné, ja nakupuji z ciny pres ebay tak dvacet zasilek do roka a zatim se mi nestalo že by mi celnici napočitali clo. Mate podobnou zkušenost?

  Petr NečasPetr NečasRok temu
  • take nakupuji pres ebay a jsem spokojen vzdy mi vse prislo do 5dni max 10dni pres ebay se koupit uplne vse na co si vzpomenes

   wendy Kozenywendy Kozeny10 miesięcy temu
  • Gearbest má sklady i v EU a dokonce i přímo u nás => u zboží z těchto skladů se nemusíš bát. Přímo z Číny mi zatím celníci nic nezadrželi - objednávám blbosti, ikdyž u chytrých hodinek jsem se už trochu bál.

   Krystof SuchanekKrystof SuchanekRok temu
 • Obávám se, že prodáváte tyhle hračkové drony a toto video je tomu uzpůsobené, klasický PR. Spousta lidí , oboru neznalých se toho bohužel chytí. Dron, nebo spíš hračku, zde nejde o drony, ale jen o drahé hračky, po pár desítkách minut rozbijí. To video z dronu je příšerné, ostatně jako všechna z 2 mpix kamer a to jste tomu v editoru hoodně pomohl.

  Eric FaustEric FaustRok temu
  • Není to tak špatné, pokud jste úplný začátečník a nechcete zničit drona za 15.000 :)

   Vítek HavlišVítek Havliš11 miesięcy temu
  • @Lukas Smutek súhlasím, mám takého srandovného drona syma, on je podľa mňa fakt nezničiteľný, odfukol mi ho vietor padol asi z 40 metrov a okrem ohnutej krytky vrtule mu nič nie je, výborný pre začiatočníkov. Na fotky som si ale kúpil dji mavic air, hento má videá fakt príšerne.

   Rado HorákRado Horák11 miesięcy temu
  • Nevim co tu placas o rozbijeni ja mam drona z ciny 2,5roku a litam s nim skoro kazdy tyden v lete a je uplne stejny jako sem ho koupil,nic sem neopravoval ani se nic neposkodilo takze pokud tu chces delat prednasky o dronech mel by sis aspon jeden koupit nez delat zavery ktere nejsou pravdive

   Lukas SmutekLukas SmutekRok temu
  • tO JE TAK ŠPATNÉ ? Bych si to i koupil. No asi to nekoupím !!!

   PopokatepetlPopokatepetlRok temu
  • Neprodávám :-) nejsem ani výrobce, ani prodejce. Takže pěkná spekulace, ale úplně mimo :) a jak už jsem uvedl: pro začátečníky na vyzkoušení a učení je to ideal. Drahé to fakt není.

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Tene větší mi trochu připomíná Sparka :D

  Kryštof DoležalKryštof DoležalRok temu
  • Jojo ale kvalita je jinde. A cena taky :)

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Bindování říkat nastavit frekvenci :-D tak jo proč ne

  UltraculariaUltraculariaRok temu
  • @Vítek Havliš prave tak proc ty bludy ? :)

   DeZupe FPVDeZupe FPV11 miesięcy temu
  • protoze frekvenci ve skutecnosti treba nemenis ? :D u moji vysilacky mam moznost doopravdy i tu frekvenci menit ale nemusim kvuli tomu znovu bindovat ...protoze kurna bindovani neni nastaveni kmitoctu :D

   DeZupe FPVDeZupe FPV11 miesięcy temu
  • A co jiného to je?

   Miloslav LehkyMiloslav LehkyRok temu
  • Srozumitelnost je dulezita

   Vítek HavlišVítek HavlišRok temu
 • Kup syna x8pro

  Marek DolejšMarek DolejšRok temu
 • 8:10

  Samex _Samex _Rok temu